Hyppää suoraan sisältöön

Ota yhteyttä - Vetman Oy

Osoite

Vetman Oy
Maorlantie 1
24800 Halikko

Avoinna

MA-TO klo 8:00 - 17:00
PE klo 8:00 - 16:00
LA-SU suljettu

Sähköposti

Asiakaspalvelu: 
​vetman@vetman.fi

Ota yhteyttä

Henkilökunnan yhteystiedot

Pirkko Hämeenoja

Asiantuntija, eläinlääkäri

+358 40 057 3608
pirkko.hameenoja@vetman.fi

Reetta Hämeenoja

Koordinaattori

+358 44 279 3145
reetta.hameenoja@vetman.fi

"Be the best you can be."

Samuli Säteri

Logistiikka ja myynti

+358 40 683 2598
samuli.sateri@vetman.fi

"Autan mielelläni."

Kirsi Salin

Asiakaspalvelu ja logistiikka

+358 44 491 8802
kirsi.salin@vetman.fi

"Päivänvalo pilkistää pienestäkin kolosta."

Janne Soljama

Myynti ja huolto

+358 44 545 6028
janne.soljama@vetman.fi

"Tee tänään se, minkä ajattelit siirtää huomiseksi."

Lasse Pakarinen

Huoltovastaava, huoltoteknikko

+358 44 4918 801
lasse.pakarinen@vetman.fi

"Kyllähän se on mahdollista, tavalla tai toisella..."

Tomi Korhonen

Huoltoteknikko

+358 45 797 51283
tomi.korhonen@vetman.fi

"Kaikki ne on kuntoon tullut, ennemmin tai myöhemmin."

Juho Kirjalainen

Huolto ja asiakaspalvelu

+358 45 788 42824
juho.kirjalainen@vetman.fi

"Rock your day!"

Paula Puotsaari

Taloushallinto

+358 44 972 1299
paula.puotsaari@vetman.fi

"Paljon ruokaa, parempi mieli."

Andrew Dingle

Varastotyöntekijä

+358 45 7884 2823
andrew.dingle@vetman.fi

"Mittaa kahdesti ja leikkaa kerran."

Ulriika Joutseno

Asiantuntija, anestesia

+358 40 849 6106
ulriika.joutseno@vetman.fi

”There are no safe anesthetic agents or procedures – only safe anesthetists!”

Jere Virtanen

Verkkokauppa

+358 45 644 9937
jere.virtanen@vetman.fi

"Nyt on paremmin kuin ennen."

Jouni Niemi

Toimitusjohtaja, eläinlääkäri

+358 500 121 487
jouni.niemi@vetman.fi

"Fast beats perfection."